Koniec Cosmos Copa dla NYC Poland !

NYC Kolumbia – NYC Polska 3 : 1 (0:0) Bramka: Chris Karcz

NYC Polska – NYC Hiszpania 3 : 0 (0:0) BramkiKamil Pruszko, Hubert Dul, Jacek Ławniczak

NYC Poland grali w składzie: Marcin Czerwiński, David Greczek – Kestustis Mykolaitis, Derek Niziołek, Kamil Pruszko, Jan Chmura, Marcin Jaworek, Jakub Głowala, Maciej Kulig – Lukasz Hausner, Michał Kubik, Paweł Marczenia, Teddy Niziołek, Jacek Ławniczak, Damian Serafin – Krzysztof Karcz, Hubert Dul

Na fazie grupowej zakończyła udział reprezentacja Polski NYC w VII edycju Mundialu Etnicznego Cosmos Copa NYC rozgrywanaego na boiskach Nowego Jorku. Po sobotnim remisie z Meksykiem w niedziele przyszła porażka z Kolumbia 1:3 co zadecydowało o wyeliminowaniu naszej drużyny z turnieju. Nie pomogło zwycięstwo w ostatnim meczu z Hiszpanią 3:0 gdyż Meksykanie zremisowali bezbramkowo z Kolumbią. Po sukcesach w ubieglych latach (przypomnijmy 2 razy mistrzostwo raz vice-mistrzostwo i dwa razy ćwierćfinał) tym razem przy większej ilosci druzyn 32 co mogłoby się wydawać łatwiejsze polacy żegnają się z turniejem już w fazie grupowej.