Prośba o pomoc w statystykach turnieju !

IX turniej o Memoriał Kazimierza Górskiego organizowany przez ZPKP przeszedł do historii, dzięki naszej stronie internetowej mogliśmy praktycznie na bieząco udostępnić wyniki wszystkich spotkań jaki składy finalistów w poszczególnych kategoriach. W krótkim czasie zostały też naniesione pozostałe informacje o zawodach i zawodnikach takie jak KADRY, STATYSTKI GRACZY, STATYSTYKI DRUŻYN główne statystyki są dla kategorii Open, inne informacje w kategoriach Over można sprawdzić klikając na dany mecz. W STATYSTYKACH GRACZY widnieją minuty(nie odzwierciadlają faktycznych minut spędzonych na boisku przez poszczególnych zawodników z braku możliwości dokładnego liczenia czasu) i strzelcy bramek (też nie wszystkie z podobnego powodu). Tu prośba do trenerów, kierowników drużyn, zawodników o pomoc w uzupełnienu danych, kto chciałby uzupełnić dane swoich drużyn prośimy o kontakt na e-mail: zpkp.pasa@yahoo.com   Dziekujemy.