Wisła i Śląski OZPN wygrywają XXXII Mem. Deyny
S.C.Vistula (Wisła) Garfield w kategorii Open i drużyna z Polski Śląski OZPN wygrywają XXXII turniej piłkarski o Memoriał Kazimierza Deyny który odbył się w niedziele w Garfield New Jersey.
Wisła pokonała w finale Stal Mielec NY 2 - 0 w kat.Open a Śląski OZPN wygrał z Polonezem SC NY w rzutach karnych 3 - 2 w regulaminowym czasie był remis 1 - 1.
Wyniki w kategorii OPEN:
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
S.C. Vistula Garfield
|
0:0 |
Stal Mielec NY
|
||||
Polonia Wallington SC
|
2:2 |
Polonia SC NY
|
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Stal Mielec NY
|
0:0 |
Polonia Wallington SC
|
||||
S.C. Vistula Garfield
|
2:0 |
Polonia SC NY
|
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Polonia SC NY
|
1:2 |
Stal Mielec NY
|
||||
S.C. Vistula Garfield
|
1:0 |
Polonia Wallington SC
|
Finał | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
S.C.Vistula Garfield
|
2:0 |
Stal Mielec NY
|
Składy finalistów:
S.C Vistula (Wisła) Garfield grała w składzie: Anthony Caruso, Jude Zeino, Krzyś Kondratowicz, Wojciech Piwowarczyk, Dean Wright, Patryk Gruca, Alex Kiwowicz, Googu Namruev, Ofek Nahar, Kuba Gniazdowski, Kuba Gołąbek, Viktor Pervushken, Paul Lee, Sebastian Gostynski, Paweł Kondratowicz, Krzyś Karcz, Jacob Baca, Sebastian Medina, Nerki Zoronjic i Radostin Pehlivanov. Trener Chris Karcz. Prezes Dariusz Wesołowski
Stal Mielec NY grał w składzie: Piotr Hołda, Jacek Ławniczak, Julian Solarski, Patryk Majkut, Paweł Kuziura, Piotr Dublicki, Jakub Zając, Dawid Wetrowiec, Sławek Balon, Mateusz Oszecki, Filip Głowala, Marcin Klim, Ruslan Djumasew, Łukasz Hausner. Trener Mirosław Pasternak. Prezes Artur Kurasiewicz.
Pozycja | Nazwa klubu | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | S.C. Vistula Garfield | 3 | 7 | 3 - 0 | 2 | 1 | 0 | |
2 | Stal Mielec NY | 3 | 5 | 2 - 1 | 1 | 2 | 0 | |
3 | Polonia Wallington SC | 3 | 2 | 2 - 3 | 0 | 2 | 1 | |
4 | Polonia SC NY | 3 | 1 | 3 - 6 | 0 | 1 | 2 |
Kategoria OVER 40
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
Stal Mielec NY
|
1:2 |
FC Belweder Rutherford
|
||||
Śląski OZPN
|
2:2 |
Polonez SC NY
|
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Polonez SC NY
|
1:1 |
FC Belweder Rutherford
|
||||
Śląski OZPN
|
8:1 |
Stal Mielec NY
|
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Stal Mielec NY
|
0:3 |
Polonez SC NY
|
||||
Śląski OZPN
|
3:2 |
FC Belweder Rutherford
|
Grupa 1 TABELA |
Pozycja | Nazwa klubu | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Śląski OZPN | 3 | 7 | 13 - 5 | 2 | 1 | 0 | |
2 | Polonez SC NY | 3 | 5 | 6 - 3 | 1 | 2 | 0 | |
3 | FC Belweder Rutherford | 3 | 4 | 5 - 5 | 1 | 1 | 1 | |
4 | Stal Mielec NY | 3 | 0 | 2 - 13 | 0 | 0 | 3 |
Grupa 2
Kolejka 1 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
---|---|---|---|---|---|---|
S.C. Vistula Garfield
|
2:0 |
St. John Paul II Linden
|
||||
Polonia SC NY
|
0:3 |
ZPA Perth Amboy
|
||||
Kolejka 2 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
S.C. Vistula Garfield
|
0:2 |
ZPA Perth Amboy
|
||||
Polonia SC NY
|
1:1 |
St. John Paul II Linden
|
||||
Kolejka 3 | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
S.C. Vistula Garfield
|
4:0 |
Polonia SC NY
|
||||
ZPA Perth Amboy
|
0:0 |
St. John Paul II Linden
|
Grupa 2 TABELA |
Pozycja | Nazwa klubu | M | Pkt | Bramki | Z | R | P | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZPA Perth Amboy | 3 | 7 | 5 - 0 | 2 | 1 | 0 | |
2 | S.C. Vistula Garfield | 3 | 6 | 6 - 2 | 2 | 0 | 1 | |
3 | St. John Paul II Linden | 3 | 2 | 1 - 3 | 0 | 2 | 1 | |
4 | Polonia SC NY | 3 | 1 | 1 - 8 | 0 | 1 | 2 |
Faza Pucharowa |
||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Półfinały | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
ZPA Perth Amboy
|
0:1 |
Polonez SC NY
|
||||
Śląski OZPN
|
3:1 |
S.C. Vistula Garfield
|
||||
Mecz o 3 miejsce | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
S.C. Vistula Garfield
|
0:0 k. 3 : 1 |
ZPA Perth Amboy
|
||||
Finał | ||||||
Data | Gospodarze | Wynik | Goście | |||
Śląski OZPN
|
1:1 k. 3 : 2 |
Polonez SC NY
|
Składy finalistów OVER 40:
Skład Śląskiego OZPN: Sebastian Opeldus, Krzysztof Chrapek, Janusz Bodzioch, Marek Żelichowski, Sebastian Gielza, Mariusz Śrutwa, Sylwester Kryger, Sławomir Jarczyk, Marek Sokołowski, Adam Kryger, Krystian Gancarczyk, Adam Gożdzicki, Irek Adamski, Marek Latos, Daniel Tukaj, Artur Opeldus.
Skład Poloneza SC NY: Jerzy Jankowicz, Zbyszek Wójtowicz, Leszek Radomski, Artur Bielawski, Paweł Majewski, Grzegorz Panek, Marcin Janowski, Grzegorz Kaplan, Krzysztof Szozda, Łukasz Lupiński, Andrzej Patoń, Ireneusz Zagrobelny.
Komentarze