NYC Grecja , NYC Irlandia, NYC Jamajka i NYC Senegal jako pierwsi wywalczyli awans do 1/8 finału. NYC Chile, NYC Francja, NYC Haiti, NYC Ukraina to następne zespoły które zameldowały się w następnej rundzie. NYC Kolumbia i NYC Meksyk z polskiej grupy NYC Poland zakończyli udział w turnieju, NYC Salvador, NYC Peru, NYC Gambia, NYC Ekwador, NYC Argentyna i NYC USA te wszystkie drużyny zobaczymy w fazie pucharowej. Po Raz pierwszy w Etnicznym Mundialu reprezentacja NYC Poland nie zdołała awansować do fazy pucharowej.
Na zdjęciu zespół NYC Grecja która jako pierwsza awansowała do kolejnej rundy.
Sobota 4 lipiec (1 mecz) Niedziela 5 Lipiec (2 mecze)
GRUPA D
Field #70 |
3:15PM |
NYC POLAND |
1 - 1 |
NYC MEKSYK |
Field #72 |
3:15PM |
NYC KOLUMBIA |
2 - 0 |
NYC HISZPANIA |
Field #70 |
11:50AM |
NYC POLSKA |
1 - 3 |
NYC KOLUMBIA |
Field #72 |
11:50AM |
NYC MEKSYK |
2 - 1 |
NYC HISZPANIA |
Field #70 |
3:45PM |
NYC POLSKA |
3 - 0 |
NYC HISZPANIA |
Field #72 |
3:45PM |
NYC MEKSYK |
0 - 0 |
NYC KOLUMBIA |
Tabela
1 |
NYC KOLUMBIA |
3 |
7 |
5 - 1 |
2 1 0 |
2 |
NYC MEKSYK |
3 |
5 |
3 - 2 |
1 2 0 |
3 |
NYC POLSKA |
3 |
4 |
5 - 4 |
1 1 1 |
4 |
NYC HISZPANIA |
3 |
0 |
1 - 7 |
0 0 3 |
GRUPA A
Field #70 |
9:00AM |
NYC Senegal |
1 - 3 |
NYC Grecja |
Field #72 |
9:00am |
NYC Anglia |
0 - 3 |
NYC Kosovo |
Field #70 |
11:30AM |
NYC Senegal |
3 - 0 |
NYC Anglia |
Field #72 |
11:30AM |
NYC Grecja |
2 - 1 |
NYC Kosovo |
Field #70 |
9:30AM |
NYC Senegal |
3 - 0 |
NYC Kosovo |
Field #72 |
9:30AM |
NYC Grecja |
3 - 0 |
NYC Anglia |
Tabela
1 |
NYC Grecja |
3 |
9 |
8 - 2 |
3 0 0 |
2 |
NYC Senegal |
3 |
6 |
7 - 3 |
2 0 1 |
3 |
NYC Kosovo |
3 |
3 |
4 - 5 |
1 0 2 |
4 |
NYC Anglia |
3 |
0 |
0 - 9 |
0 0 3 |
GRUPA B
Field #70 |
10:15AM |
NYC Haiti |
2 - 0 |
NYC Gwinea |
Field #72 |
10:15AM |
NYC Holandia |
0 - 3 |
NYC Ukraina |
Field #70 |
12:45PM |
NYC Haiti |
6 - 0 |
NYC Holandia |
Field #72 |
11:30AM |
NYC Gwinea |
1 - 2 |
NYC Ukraina |
Field #70 |
10:45AM |
NYC Haiti |
2 - 0 |
NYC Ukraina |
Field #72 |
10:45AM |
NYC Gwinea |
4 -2 |
NYC Holandia |
Tabela
1 |
NYC Haiti |
3 |
9 |
10 - 0 |
3 0 0 |
2 |
NYC Ukraina |
3 |
6 |
4 - 3 |
2 0 0 |
3 |
NYC Gwinea |
3 |
3 |
5 - 6 |
1 0 2 |
4 |
NYC Holandia |
3 |
0 |
2 - 13 |
0 0 3 |
GRUPA C
Field #70 |
2:00PM |
NYC Salvador |
0 - 0 |
NYC Peru |
Field #72 |
2:00PM |
NYC Ghana |
0 - 1 |
NYC Guyana |
Field #70 |
11:30AM |
NYC Salvador |
2 - 1 |
NYC Ghana |
Field #72 |
11:30AM |
NYC Peru |
1 - 1 |
NYC Guyana |
Field #70 |
2:30PM |
NYC Salvador |
3 - 1 |
NYC Guyana |
Field #72 |
2:30pM |
NYC Peru |
2 - 1 |
NYC Ghana |
Tabela
1 |
NYC Salvador |
3 |
7 |
5 - 2 |
2 1 0 |
2 |
NYC Peru |
3 |
5 |
3 - 2 |
1 2 0 |
3 |
NYC Guyana |
3 |
4 |
3 - 3 |
1 1 1 |
4 |
NYC Ghana |
3 |
0 |
2 - 5 |
0 0 3 |
GRUPA E
Field #74 |
9:00AM |
NYC Irlandia |
1 - 1 |
NYC Paragwaj |
Field #75 |
9:00AM |
NYC Japonia |
0 - 5 |
NYC Jamajka |
Field #74 |
11:30AM |
NYC Irlandia |
6 - 2 |
NYC Japonia |
Field #75 |
11:30AM |
NYC Paragwaj |
0 - 7 |
NYC Jamajka |
Field #74 |
9:00AM |
NYC Irlandia |
1 - 0 |
NYC Jamajka |
Field #75 |
9:00AM |
NYC Paragwaj |
0 - 2 |
NYC Japonia |
Tabela
1 |
NYC Irlandia |
3 |
7 |
8 -3 |
2 1 0 |
2 |
NYC Jamajka |
3 |
6 |
12 - 1 |
2 0 1 |
3 |
NYC Japonia |
3 |
3 |
4 - 11 |
1 0 2 |
4 |
NYC Paragwaj |
3 |
1 |
1 - 10 |
0 1 2 |
GRUPA F
Field #74 |
10:15AM |
NYC Francja |
4 - 0 |
NYC Urugwaj |
Field #75 |
10:15AM |
NYC Chile |
5 - 0 |
NYC Honduras |
Field #74 |
12:45AM |
NYC Francja |
0 - 1 |
NYC Chile |
Field #75 |
12:45AM |
NYC Urugwaj |
1 - 2 |
NYC Honduras |
Field #74 |
10:15AM |
NYC Francja |
1 - 0 |
NYC Honduras |
Field #75 |
10:15AM |
NYC Urugwaj |
0 - 5 |
NYC Chile |
Tabela
1 |
NYC Chile |
3 |
9 |
11 - 0 |
3 0 0 |
2 |
NYC Francja |
3 |
6 |
5 - 1 |
2 0 1 |
3 |
NYC Honduras |
3 |
3 |
2 - 7 |
1 0 2 |
4 |
NYC Urugwaj |
3 |
0 |
1 - 11 |
0 0 3 |
GRUPA G
Field #74 |
2:00PM |
NYC Gambia |
1 - 1 |
NYC Ekwador |
Field #75 |
2:00PM |
NYC Antigua |
0 - 13 |
NYC Szkocja |
Field #74 |
11:30AM |
NYC Gambia |
20 - 0 |
NYC Antigua |
Field #75 |
11:30AM |
NYC Ekwador |
1 - 0 |
NYC Szkocja |
Field #74 |
2:00PM |
NYC Gambia |
4 - 0 |
NYC Szkocja |
Field #75 |
2:00PM |
NYC Ekwador |
3 - 0 |
NYC Antigua |
Tabela
1 |
NYC Gambia |
3 |
7 |
24 - 1 |
2 1 0 |
2 |
NYC Ekwador |
3 |
7 |
5 - 1 |
2 1 0 |
3 |
NYC Szkocja |
3 |
3 |
13 - 5 |
1 0 2 |
4 |
NYC Antigua |
3 |
0 |
0 - 36 |
0 0 3 |
GRUPA H
Field #74 |
2:00PM |
NYC USA |
4 - 1 |
NYC Albania |
Field #75 |
2:00PM |
NYC Argentyna |
1 - 0 |
NYC Chorwacja |
Field #74 |
11:30AM |
NYC USA |
0 - 4 |
NYC Argentyna |
Field #75 |
11:30AM |
NYC Albania |
1 - 1 |
NYC Chorwacja |
Field #74 |
3:15PM |
NYC USA |
5 - 2 |
NYC Chorwacja |
Field #75 |
3:15PM |
NYC Albania |
1 - 3 |
NYC Argentyna |
Tabela
1 |
NYC Argentyna |
3 |
9 |
8 - 2 |
3 0 0 |
2 |
NYC USA |
3 |
6 |
9 - 7 |
2 0 1 |
3 |
NYC Chorwacja |
3 |
1 |
3 - 7 |
0 1 2 |
4 |
NYC Albania |
3 |
1 |
3 - 8 |
0 1 2 |
Komentarze