ZPKP gościło Zbigniewa Bródkę !

Przybywający w USA Mistrz Olimpijski z Soczi Zbigniew Bródka wraz z małżonką Agnieszka i prezesem Związku Łyzwiarstwa Szybkiego wczoraj był gościem Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich (PASA) w klubie Wisła w Garfield. Zbigniew Bródka cierpliwie odpowiadał na pytania zgromadzonych gości,rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Spotkanie prowadził niezastąpiony Wojciech Ziębowicz który streścil naszym gościom historie Związku i 62-letnia historie klubu SC Vistula, prezes ZPKP Jerzy Karwowski wręczył mistrzowi Olimpijskiemu pamiątkowy upominek. Po spotkaniu z publicznością nasi goście zasmakowali kuchni restauracji Wisła. Bródka to nie tylko wielki mistrz i sportowiec ale także mily, skromy i sympatyczny człowiek któremu życzymy jeszcze wielu sukcesów. Goście z Polski przybyli do USA na zaproszenie Polisch American Sport Association i w sobotę wzieli udział w biegu na 5km w Wallington.