Kostkev i Vistula triumfują w Mem.Górskiego

Zwycięstwem drużyn Kostkev AFC (Pol) w kategorii Open i S.C.Vistuli Garfield NJ w kategorii Over 40 zakończył się XVIII turniej piłki halowej o Memoriał Kazimierza Górskiego. Turniej odbył się w ostatnią niedzielę w hali Superdome w Waldwick New Jersey.

W tegorocznym turnieju mieliśmy trzy drużyny z Polski (Kostkev w open i over 40 i Piłkarską reprezentacje Dziennikarzy w over 40), szczególnie do USA przyjechała silna ekipa Kostkec AFC i to w obu kategoriach co odzwiercidliły końcowe wyniki turnieju. Kostkev zagrali w finałach obu kategorii w open wygrywając i w kategorii over 40 tu lepsza w finale okazała się S.C. Vistula, popularna Wisła jako jedyna pokonała gości z Polski.

Kategoria Open Finał:

Polonia SC NY – Kostkev 0 – 1

Bramka: Mariusz Izydorczyk

Skład Kostkev: Łukasz Szczepek, Łukasz Beck – kapitan drużyny, Dominik Opeldus, Artur Kornas, Jakub Gelza, Bartłomiej Barton, Remigiusz Smoliński, Mariusz Izydorczyk

Końcowa klasyfikacja w kat. Open

1. Kostkev AFC Pol