Opłatek 2014 !

W miniona niedziele w Clubie Wisła sympatycy Polonijnej piłki nożnej spotkali sie na Opłatku zorganizowanym przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich. Przybyłych przedstawicieli Polonijnych klubów jak również sympatyków polonijnego sportu powitał prezes ZPKP Jerzy Karwowski a całość prowadził Wojciech Ziębowicz. Po krótkim wstepie modlitwe odmówił ksiądz z Polski przybyły wraz z kapelanem polonijnej piłki Kś.Dr. Andrzejem Ostaszewskim a kś Andrzej złożył życzenia świąteczne. Przy smacznym jedzeniu serwowanym prze Club Wisła odbyło się wspólne spiewanie kolęd a gości zabawiał i spiewał Jerzy Lenhart . Prezesi klubów przedstawili działalność klubów a Józef Rudnicki jeden z założycieli SC Vistula przedstawił wszyskim historie powstania klubu Wisła jak i początki Polonijnej piłki.