Ostatnie chwile przed turniejem !

Pozostały godziny do rozpoczecia jubileuszowego XXV turnieju o Memorial Kazimierza Deyny organizowany przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich na słynnej Polance Sokołów w Somerville NJ.

W sobote o 8am rozbrzmi pierwszy gwizdek sędziego i rozpocznie się turniej który będzie trawł dwa dni w sobote mecze będą rozgrywane w 3 kategoriach wiekowych Under 8 (na małym boisku), Over 30 i Over 40 ostatni mecz tego dnia rozpocznie się okolo 7 wieczorem.

W niedziele do turnieju przystąpią seniorzy w kategorii Open i juniorzy Under 10 (małe boisko). Osiem zespołów polonijnych z trzech stanów Ameryki: Cennecticut, Nowy Jork i New Jersey będą walczyć o tytuł najlepszej polonijnej drużyny. Początek niedzielnych zmagań o 8 rano a planowane zakończenie około 6 po poludniu.

W kategorii Open tytułu z ubieglego roku broni Polonia NY, w kategorii Over 30 Polonez Berlin CT a w kategorii Over 40 także Polonez Berlin CT.

Miejsce rozgrywanego turnieju to:

Polanka Sokolow

140 Falcon Rd.

Hillsborough, NJ08844

Zapraszamy wszystkich polonijnych kibiców do spedzenia weekendu z piłka nożną w wydaniu najlepszych polonijnych drużyn piłkarskich na Polance Sokołów.

Przez trwanie turnieju będzie można się poślić polskim jedzeniem i oczywiście będzie coś na ochłode.