Znamy godziny spotkań w Open !

Na stronie turnieju Kazimierza Deyny można znaleść terminarz spotkań w kategorii OPEN Memoriału Kazimierza Deyny który rozegrany zostanie 30 sierpnia. W niedziele mecze rozpoczynają się o godzinie 8 rano a jako pierwsi na boisko wybiegną drużyny Wisły Garfield i Polonii Panthers Wallington planowane zakończenie turnieju około 6 po południu. Prosimy wszyskie drużyny o punktualność i trzymanie się terminarza ponieważz braku czasu żadne mecze nie będą przedłużane z żadnego powodu.

Drużyny rozegrają mecze w grupach 4 zespołowych, a następnie dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansują dp półfinałów, mecz o 3 miejsce i final.

Godziny spotkań w kategorii OPEN do wydrukowania

OPEN Grupa A

OPEN Grupa B

Regulamin turnieju można znaleść klikając na Turniej K.Deyny w Info lub bezpośrednio w ten link.