Grupy turniejowe wylosowane !

Dziś wieczorem w Clubie Wisła w Garfield odbyło się losowanie grup XXVIII turnieju piłkarskiego im. Kazimierza Deyny a w tym roku rozgrywnego również ku utczeniu 100-nej rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Gościem honorowym turnieju będzie 38-krotny reprezentant Polski w piłce nożnej Sebastian Mila.

Do turnieju zgłośiło sie 13 drużyn w dwóch kategoriach: Open i Over 40 w kategorii.  Over 30 zgłosiło się dwie drużyny tym samym w tej kategorii mecze nie odbędą się. Po raz pierwszy w turnieju zagra drużyna Polska Norwalk z Cennecticut. Tradycyjnie dwie najlepsze drużyny z ubiegłego roku w każdj kategorii zostały rozstawione a do nich dolosowano pozostałe drużyny.

W turnieju zobaczymy też drużyny juniorów klubu SC Vistula które rozegrają mecze z zaproszonymi drużynami  z innych klubów

Grupy turniejowe.

Kategoria   OPEN
Grupa    A Grupa  B
 OLYMPIA  Stamford CT  STAL Mielec NY
 SC VISTULA Garfield NJ  POLONIA Wallington NJ
 POLSKA  Norwalk CT  POLONIA GWARDIA NY

Kategoria   OVER  40
Grupa   A Grupa  B
 POLONEZ SC NY  SC VISTULA Garfield NJ
 POLONIA GWARDIA NY  ZPA Perth Amboy
 OLYMPIA Stamford CT  BELVEDER Rutherford NJ
 STAL Mielec NY

Uwaga: W kategorii Open zasady rozgrywania meczy grupowych będą inne jak w latch ubiegłych i zostana przedstawione wkrótce.

Ilustracja