Polonia Gwardia NY wygrywa 3-1 !

Beyond FC - POLONIA GWARDIA NY  1 - 3  Bramki:  Jakub Madej   Jakub Grzegorzewski

Skład: David Ditrich- Bartek Malinowski, Marcin Kułak, Łukasz Bieleń, Łukasz Legierski- Piotr Silski, Marcin Januszko, Jakub Grzegorzewski ,Jakub Madej- Radoslaw Kucharski, Mariusz Kulesza wch.David Szczerepa.

Mecz zaczyna się od spokojnej gry dwóch drużyn.Pierwsi stwarzamy stuprocentowa sytuacje lecz jej nie wykorzystujemy.Gospodarze odpowiadają tym samy lecz nasz bramkarz broni groźny strzał.od 20 min gramy w dziesiątkę gdyż czerwoną kartkę(po dwóch żółtych) otrzymuje Łukasz Legierski.Wynik otwieramy w 30 min a strzelcem bramki jest Kuba Grzegorzewski.Nie cieszymy się długo z prowadzenia gdyż kombinacyjną akcją i strzałem po rykoszecie gospodarze doprowadzają do remisu 1:1.Na szczęście wychodzimy w pierwszej połowie na prowadzenie a bramkę zdobywa Kuba Madej po dobrej akcji.W drugiej części spotkania gospodarze prowadzą grę a my wyprowadzamy groźne kontry po której Kuba Madej zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu i ustala wynik na 3:1.Cieszy to że grając w dziesięciu nie pozwalamy przeciwnikowi na stworzenie choć jednej sytuacji stuprocentowej a sami mamy bardzo dobre okazje do podwyższenia wyniku.Cieszy gra defensywna i ofensywna całego zespołu.Najważniejsze że nikt nie odnosi kontuzji.

Beyond FC II - POLONIA GWARDIA II NY   6 - 2   Bramki: Chikelu  i Szczerepa

Skład:  Siwiec-Sawadogo, Grala, Chrostowski, Pacheco- Czuj, Chikelu, Szczerepa, Maciornita, Gzik, Janicki