Ruszają rozgrywki ligowe

W Nowojorskiej Metropolii czuć już wiosnę a to za sprawą polonijnych drużyn piłkarskich które w najbliższy weekend wybiegną na ligowe boiska. Co prawda w ubiegą niedziele wiosenną rude zainagurowała Wisła Garfield wygranym meczem z NY Athletic Club 2 : 0 ale w sobotę i niedzielę na boiska wybiegną pozostałe polonijne drużyny w kategorii Open.

I tak w sobotę o godzinie 8pm S.C.Vistula Garfield podejmować będzie NY Greek American, w niedzielę o 2:00pm zagra Polonia SC NY na boisku rywala z Manhattan Celtic II. Natomiast o godzinie 4:00pm na wyjezdzie z KidSuper Samba II zagra Stal Mielec NY. Drużyny rezerw Polonii jak i Stali mecze rozpoczynają 2 godziny wcześniej jak jedynki. Rezerwy Vistuli rozgrywki rozpoczynają w pózniejszym terminie tak jak i Sportfriends Polonia SC Wayne.