Wisła Garfield w podwójnej koronie !

W niedzielę zakończył sie XXVIII Memoriał Kazimierza Deyny który był też rozgrywany ku upamiętnieniu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę a rozgrywany był przez dwa dni w Serbskim Ośrodku White Eagle w Blairstown NJ. Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach Open w niedzielę i Over 40 w sobotę, 12 drużyn zgłosiło się w obu kategoriach jedna drużyna nie dojechała i ostatecznie zobaczyliśmy 11 zespołów. To jedna z najmniejszych frekfencji ostatnich lat, nie dopisały też drużyny juniorów SC Vistuli które miały wzić udział w turnieju a nie pojawiła się żadna.

Turniej zakończył się sukcesem klubu SC VISTULA Garfield która wygrała obie kategorie a także POLONII GWARDII NY która w obu kategoriach zajeła 2 miejsca. W open na 3 miejscu była POLONIA Wallington a w Over 40 POLONEZ SC NY. Najlepszym piłkarzem turnieju został wybrany Chris KARCZ- SC Vistula. GRATULUJEMY !!!

Mimo tych czy innych menkamentów to pogoda dopisała a zawodnicy dali z siebie na boisku wszystko a turniej stał na dobrym poziomie i dostarczył wiele emocji do ostatniego gwizdka siędziego.

Od dwóch lat turniejowi patronuje Polski Związek Piłki Nożnej których przedstawicieli nie zabrakło na turnieju a gadżety które ze sobą przywiezli czieszyli naszych najmłodszych kibiców. Z ramienia PZPN na turnieju był Łukasz Wachowski a gościem honorowym 38-krotyny reprezentant Polski Sebastian Mila, w niedzielę swoją obecnością zaszczycił nas też Piotr Nowak którego przedstawiać chyba nie trzeba.

W sobotę do turnieju przystąpiła kat. Over 40, sześć drużyn zagrało każdy z każdym mecz i rewanż, SC Vistula Garfield czyli popularna Wisła Piotra Gołąbka broniła tytułu z Memoriału XXVII z ubiegłego roku i tym razem po czterech kolejkach zapewniła sobie obrnę tytułu w ostatnim meczu Wisła uległa Polonezowi SC NY i tym samym Polonez zajął 3 miejsce na 2 pozycji uplasowała się drużyna Michała Siwca Polonia Gwardia NY która przez cały turniej prezentowała się bardzo solidnie. Czwarte miejsce Stali  na 5 ZPA i na 6 Belweder. Trzeba zauważyć że mecze były zacięte i padło kilka zaskakujących wyników.

Kadra SC Vistula kat. OVER 40:  Janusz Pawłowski - Dariusz Wesołowski, Jacek Kozdroń, Bogdan Zagórski, Wojtek Kolbik, Marek Halupka, Piotr Gołąbek, Andrzej Pilaciak, Andrzej Madrzak, Tomasz Trzak, Krzysztof Mioduszewski, Stan Matlak, Jakub Witek, , Dave Silianowski.

Wyniki w Over 40:

SC VISTULA Garfield BELVEDER Rutherford 3 : 0
ZPA Perth Amboy STAL Mielec NY 0 : 1
POLONIA Gwardia NY POLONEZ SC NY 1 : 0
SC VISTULA Garfield STAL Mielec NY 4 : 1
POLONIA Gwardia NY ZPA Perth Amboy 1 : 2
POLONEZ SC NY BELVEDER Rutherford 4 : 0
SC VISTULA Garfield POLONIA Gwardia NY 5 : 1
BELVEDER Rutherford STAL Mielec NY 2 : 0
POLONEZ SC NY ZPA Perth Amboy 3 : 1
STAL Mielec NY POLONIA Gwardia NY 0 : 3
ZPA Perth Amboy BELVEDER Rutherford 3 : 2
POLONEZ SC NY SC VISTULA Garfield 3 : 0
BELVEDER Rutherford POLONIA Gwardia NY 1 : 4
STAL Mielec NY POLONEZ SC NY 4 : 2
ZPA Perth Amboy SC VISTULA Garfield 3 : 4

Zobacz KOŃCOWĄ TABELE w OVER 40

W niedzielę z 6 zgłoszonych drużyn w kategorii OPEN na boisku zobaczyliśmy 5 które grały w jednej grupie każdy z każdym, już pierwsze mecze dostarczyły sporo emocji SC Vistula Garfield (Wisła) pokonała Polonię Gwardie NY 3-2 a na drugim boisku Polonia Wallington zremisowała 0-0 ze Stalą Mielec NY. W drugiej kolejce doszło do meczu Wisły z Polonia W. po wyrównanym z zaciętym meczu Polonia zdobywa bramkę z rzutu rożnego w ostatniej minucie meczu po której śędzia odgwizdał koniec spokania i wygrywa 1-0. Natomiast w drugim meczy Stal po drugim bezbramkowym remisie z Olympią Stamford zdobywa 2 punkt.W kat. Open rywalizacja trwała do ostatniego meczu przed ostatnimi dwoma meczami na prowadzeniu była Polonia Wallington z 10 punktami która teraz czekała na wyniki ostatnich dwóch meczy w których grali Wisła ze Stalą i Polonia Gwardia z Olympią. W tym roku Wisła nie zaprzepaściła swojej szansy i pewnie pokonała Stal 3-0 co z 12 punktami zagwarantowało Wisłe 1 miejsce, natomiast Polonii Gwardii wygrana nad Olympią dawała 2 miejsce z taką samą ilością punktów co Polonia Wallington, Polonia Gwardia okazała się lepsza od Olympii 3-1 i zajeła 2 miejsce.

Kadra SC Vistuli kat.OPEN: Aldo Munoz - Sebastian Lupinski, Christopher Kondratowicz, Marcin Kasica, Jose Meza, Konrad Kruczek, Sebastian Gostyński, Nicoslo Kingston, Łukasz Hausner, Jakub Iwaniuk, Marco Merida, Jakub Gołąbek, Adrian Baranowski, Chris Karcz, Michał Dmochowski, Sam Gehman Marcin Janeczko, Andrew Rvene.

Wyniki w OPEN:

POLONIA Wallington STAL Mielec NY 0 : 0
SC VISTULA Garfield POLONIA GWARDIA NY 3 : 2
OLYMPIA Stamford POLSKA Norwalk 3 : 0v
POLONIA Wallington POLONIA GWARDIA NY 0 : 1
OLYMPIA Stamford SC VISTULA Garfield 1 : 3
POLSKA Norwalk STAL Mielec NY 0 : 3v
POLONIA Wallington OLYMPIA Stamford 3 : 0
STAL Mielec NY POLONIA GWARDIA NY 0 : 0
POLSKA Norwalk SC VISTULA Garfield 0 : 3v
POLONIA GWARDIA NY OLYMPIA Stamford 3 : 1
SC VISTULA Garfield STAL Mielec NY 3 : 0
POLSKA Norwalk POLONIA Wallington 0 : 3v
STAL Mielec NY OLYMPIA Stamford 0 : 0
POLONIA GWARDIA NY POLSKA Norwalk 3 : 0v
SC VISTULA Garfield POLONIA Wallington 0 : 1

Zobacz KOŃCOWĄ TABELE w kat. OPEN

Dziękujemy naszemu głównemu sponsorowi PSFCU którch przedstawicieli nie zabrakło na naszym turnieju.

Image result for psfcu