NYC Poland rusza do boju !

Po sukcesach reprezentacji NYC Poland w Cosmos Copa NYC przyszedł czas na Copa de Naciones bliżniacze rozgrywki które przeż najbliższy tydzień będą rozgrywane w Nowym Jorku w których udział wezmie 16 etniczych zespołów. W najblizszy weekend reprezentacja NYC Poland rozpoczenie fazę grupową nowojorskiego Mundialu meczem z NYC Gwatemala w sobotę o godznie 9:15 wieczór na obiekcie Mitchel Athletic Complex, na którym będą rozgrywane wszystkie mecze tegorocznego Mundialu. Do ćwierćfnałów awansują dwa najlepsze zespoły z każdej z czterech grup.

Terminarz reprezentacji NYC Poland.

Sobota:
Godz 9:15 PM   NYC Poland   -  NYC Gwatemala

Godz 10:15 AM  NYC Poland  -  NYC Honduras
Godz 1:45 PM    NYC Poland  -  NYC Afganistan

Kadra 25-osobowa  reprezentacji NYC Poland, na NYC Copa de Naciones.

Bramkarze: Marcin Czerwiński (Polonia Wallington), Rafał Krauze (SC Portugese)

Obrońcy: Kamil Pruszko (Stal Mielec NY), Lukasz Bieleń (Polonia NY), Marcin Jaworek (Stal Mielec NY), David Musinski (NY Polet) Robert Kruk (Polonia Wallington), Sebastian Rojek (Polonia Wallington), Chris Kondratowicz (Wisła Garfield), Paweł Kasica (Polonia Wallington), Mario Zak (Polonia Wallington)

PomocnicyZbigniew Puzio (Polonia Wallington), Teddy Niziołek (Polonia NY) Sebastian Fedan (Polonia NY), Mike Adamcewicz (Stal Mielec NY), Sebastian Gostyński (Wisła Garfield), Marcin Januszko (Polonia NY), Jakub Grzegorzewski (Polonia NY), Jakub Gołąbek (Wisła Garfield), Arek Balik (Polonia Wallington), Bartek Stolarczyk (Polonia Wallington)

Napastnicy: Krzysztof Karcz (Wisła Garfield), Bartek Dziuban (Stal Mielec NY), Derik Niziołek (Polonia Wallington), Damian Serafin (Polonia Wallington)