Poland NY -Albania NY  6 -  2 !

POLAND NY - Albania NY 6 - 2 (3-0)

Bramki - Hubert Dul-2, Daniel Szetela-1, Mike Adamkiewicz-1, Sebastian Rojek-1 Paweł Marczenia-1

Skład: Chris Janasik (Polonia), Chris Kondratowicz (SC Vistula), Michal Czyrnyk (SC Vistula),Jonathan Borrajo (Cosmos) Daniel Szetela (Cosmos), Radoslaw Kucharski (Polonia Gwardia), Pawel Marczenia (Stal), Sebastian Gostynski (SC Vistula), Sebastian Rojek (Poloni), Bartek Malinowski (Polonia Gwardia), Marcin Januszko (Polonia Gwardia),Robert Kruk(Polonia), Łukasz Bielen (Polonia Gwardia), Mike Adamkiewicz (Stal),Hubert Dul (Polonia).

Poland NY w ostatnim meczu grupowym w etnicznym mundialu w Nowym Jorku pokonała Albanię NY 6-2 i z 7 punktami zajeła pierwsze miejsce w grupie A. W jutrzejszym ćwierćfinale rywalem naszej drużyny będzie zespół  Paragwaju NY  a mecz odbędzie sie na stadionie Mitchel Field,  Adres: 1 Charles Lindbergh Blvd, Uniondale, NY 11553 o godzinie 3:00pm.

W drugim dzisiejszym meczu naszej grupy Peru NY pokonało Kolumbię NY 1 - 0 i tym samym Peru NY awansowało z drugiego miejsca do fazy pucharowej.

Drużna Pkt M Bramki Zw. Re. Pr.
1. POLAND NY 3 7 9 - 3 2   1   0
2. Peru NY 3 6 3 - 2 2   0   1