Mecz o Puchar Prezesa ZPKP

Znana jest juz data meczu o Puchar Prezesa ZPKP który odbędzie się – 21 lipca w Nowym Jorku zmierzą się polonijne reprezentacje ze stanu Nowego Jorku i New Jersey. Mecze pomiędzy stanami NY i NJ odbywają się od roku 2015. Związek Polonijnych Klubὀw Piłkarskich, ufundował przenośny puchar.

Jak na razie w międzystanowej rywalizacji gὀrą jest New Jersey, ktὀre wygrało 3 razy. Gospodarz tegorocznego meczu – New York wygrał raz.

Trenerem reprezentacji New Jersey jest Marek Kasprowicz, ktὀry powoła najlepszych zawodnikὀw z polonijnych klubὀw New Jersey gron z nich pochodzi z Polonii Wallington i SC Vistulii Garfield. Selekcjonerem reprezentacji Nowego Jorku jest Mirosław Pasternak, ktὀry roześle powolania do zawodnikὀw Stali Mielec NY, Polonii-Gwardii NY i Poloneza NY.

Zapraszamy na mecz który rozpocznie się o godzinie 10 rano.