Wisła i Polonez wygrywają XVII Memoriał Kazimierza Górskiego

Wczoraj rozegrany został XVII turniej halowy Memoriał Kazimierza Górskiego w Clifton New Jersey. W tym roku po raz pierwszy na turnieju halowym gościliśmy drużynę z Polski oldboji Ruchu Chorzów.

Do turnieju przystąpiło 12 drużyn w dwóch kategoriach Open i Over 40. W kategorii Open w finale S.C.Vistula Garfield pokonała Stal Mielec NY a w kategorii Over 40 zwyciężył Polonez SC NY który w rzutach karnych pokonał Stal Mielec NY. Najlepszym zawodnikiem w kategorii Open został wybrany zawodnik S.C.Vistuli Viktor Pervushkin a najlepszym bramkarzem Anthony Caruso również z S.C.Vistuli. W kategorii Over 40 najlepszym zawodnikiem został wybrany Dominik Brudziński ze Stali a najlepszym bramkarzem Grzegorz Machnik z Poloneza. Gratulujemy !

Warto dodać że w kategorii Open 3 miejsce zajeła Polonia Wallington SC a w kategorii Over 40 FC Belweder Rutherford.