XVII Mem.Kazimierza Górskiego

XVII piłkarski halowy turniej polonijny o Memoriał Kazimierza Górskiego odbędzie się w niedzielę 19 lutego w hali SDA w Clifton New Jersey Początek turnieju o godzinie 12:30pm zakończenie o 5:30pm.

Memoriał Kazimierza Górskiego wybitnego trenera organizowany jest przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich i jest ciągłością turniejów halowych które zapoczątkowane zostały1991 roku i rozgrywane o puchar Prezesa ZPKP. Turniej rozgrywany jest w Clifton od 4 lat. Wcześniej turniej przez wiele lat gościł Eugeniusz Kozak w hali Kozak Sport Center w Randolph NJ.

Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach w kategorii OPEN i w kategorii OVER 40. W tym roku będziemy gościć Ruch Chorzów drużynę z Polski w kategorii Over 40.