Dobiega końca rejestracja drużyn do turnieju !

W poniedzialek 13 sierpnia mija termin rejestracji drużyn do XXVIII turnieju piłkarskiego im. Kazimierza Deyny. W tym roku XXVIII turniej Kazimierza Deyny odbedzie sie 25-26 sierpnia w Blaristown NJ, turniejowi patronuje PZPN a także rozgrywany jest ku upamiętnieniu 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Zapraszamy drużyny do udziału w turnieju, przypomnijmy rozgrywki odbywać będą się w 3 kategoriach: OPEN, OVER 30 i OVER 40 na dwóch trawiastych boiskach na trzecim boisku mecze będą rozgrywać drużyny młodzieżowe SC Vistuli Garfield z innymi zaproszonymi zespołami. Zapraszamy kibiców jak i sympatyków polonijnego sportu.

Losowanie grup turnieju odbędzie się w czwartek 16 sierpnia, terminarz spotkań podany zostanie w późniejszym terminie.

INFORMACJE TURNIEJOWE

REJESTRACJA DRUŻYN

WSKAZÓWKI DOJAZDU NA TURNIEJ

Zgłoszone Drużyny