Jedyny taki turniej na świecie

W najbliższą niedzielę spotykamy się na turnieju piłkarskim organizowanym po raz 29 przez ZPKP o Memoriał Kazimierza Deyny w Garfield New Jersey.

Początek turnieju o godzinie 8:00am rozpoczną drużyny w kategorii Over 40, następnie na boisko wyjdą zawodnicy w kategorii Open i tak aż do godziny 7:00pm na którą jest planowane zakończenie turnieju. Część oficjalna odbędzie się o godzinie 4pm. Turniej filmuje Telewizja Polska TVP a na żywo komentuje Wojciech Ziębowicz.

Na turnieju o Memorial Kazimierza Deyny dojdzie do pojedynku Adama Kownackiego z Tomaszem Adamkiem na boisku piłkarskim gdzie drużyna Kownackiego zagra mecz z drużyną Adamka, na boisku w obu zespołach zobaczymy: biznesmenów polonijnych, dziennikarzy, księży, działaczy sportowych i tenisistów. Mecz towarzyski planowany jest na godzinę 4:30pm. Zapraszamy !

Składy obu drużyn:

Adam Kownacki Team

Adam Kownacki, Michał Siwiec, Artur Kurasiewicz, Dariusz Czernioawski, Wojciech Nowak, Krzysztof Koziel, Andrzej Gromadowski, Dariusz Bujak, Ryszard Orłowski, Joanna Pinkward, Rafał Stanczyk, Artur Zagórski, Grzegorz Fryc, Artur Bobko, Bartosz Witke, Adam Brzezinski, Dariusz Zagórski, Artur Adamski, Marcin Filipowski, Paweł Wierzbicki, Łukasz Kownacki, Jerzy Krupiarz

Tomasz Adamek Team:

Tomasz Adamek, Kś. Andrzej Ostaszewski, Łukasz Wachowski, Edward Janiak, Henryk Rybak, Dariusz Kida, Daniel Gołąbek, Kś. Marcin Kuperski, Andrzej Pełczyński, Mariusz Chaberek, Dariusz Wesołowski, Marek Kasprowicz, Błażej Oczkoś, Filip Wolfart, Marcin Janeczko, Adam Pawlik, Zbigniew Zelazowski, Piotr Gołąbek, Karol Kaczmarski, Marian Jabłoński, Jacek Kozdroń, Kś.Marcin Fuks, Jerzy Majcherczyk,

Składamy podziękowania sponsor turnieju:

Gościem honorowym z Polski będzie dyrektor ds. krajowych PZPN Łukasz Wachowski. Głównym sponsorem turnieju jest PSFCU. Ponadto turniej sponsorują: firma ABF Environmental – Sylwia i Marcin Bielawscy, J&N Kitchen Cabinets – Edyta Musiał, , Piast Deli – Henryk Rybak, Royal Manor – Dariusz Kida, Arco Roofing – Eryk Bagiński, Pierogi Babuni – Alfred Lemański, Thera Physical-Garfield i Lyndhurs, Tony Muffler – Barbara i Anthony Wodylakowie, Pałka Electrical – Tadeusz Pałka, Halina Bortnicka, Live Music Show – Jerzy Lechnart, Banaś Bakery – Grażyna i Zenon Banasiowie.

Od kilku lat wszystkie puchary sponsoruje Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa. Sponsorami medialnymi są – Nowy Dziennik, Abecadło, Radio Rampa, Polski Express, White Eagle, Polskie Radio NY 910 AM.