Polonia NY zwycięża w O-50

W rozegranej po raz pierwszy kategorii Over 50 na Memoriale Kazimierza Deyny zwyciężyła drużyna z Nowego Jorku Michała Siwca Polonia NY. Do turnieju w najstarszej kategorii wiekowej zgłosiło się 3 zespoły: Polonia NY O50 Old Stars NJ O50 i Polonia Falcon New Britain O50, niestety ta ostatnia nie dojechała na turniej i o pierwsze trofeum w kat. Powyżej lat 50 walczyło dwa zespoły lepsza o dwie bramki w meczu finałowym okazała się drużyna z Nowego Jorku wygrywając 5 : 3 z Old Stars NJ.

Finał:

Polonia NY – Old Stars NJ 5 – 3

Mecze grupowe:

Old Stars NJ – Polonia NY                                     1 – 0

Polonia Falcon New Britain CT – Old Stars NJ      0 – 3v

Polonia NY – Polonia Falcon New Britain CT         3 – 0v

Drużyna Pkt Bramki Z R P
1.   OLD STARS NJ 6 4 - 0 2  0  0
2.   POLONIA NY 3 3 - 1 1  0  1
3.   POLONIA FALCON New Britain CT 0 0 - 6 0  0  2

Dostępna jest już spora część zdjęć z Memoriału, umieszczone są w dwóch galeriach Ceremonia i wręcznie nagród oraz Mem. K.Deyny na boisku. Wkrótce pozostałe zdjęcia z turnieju o Memoriał Kazimierza Deyne który się odbył w Garfield NJ.