XXVII Turniej o Mem.K. Deyny !

Turniej Piłkarski o Memoriał Kazimierza Deyny organizowany przez Związek Polonijnych Klubów Piłkarskich odbędzie się w sierpniu 26 i 27 w sobotę i niedzielę na boisku White Eagles Soccer Club w Blairstown NJ. Po raz trzeci z rzędu będziemy gościc na boiskach serbskiego klubu na którym dwie ostatnie imprezy były bardzo udane.

Rejestracja drużyn została otwarta,można zgłaszać drużyny używając aplikacji Club Registration do 16 sierpnia. Turniej rozgrywany będzie w trzech kategoriach Open, Over 30 i Over 40. Informacje dotyczące turnieju można znaleść w menu strony głównej Info Turniejowe gdzie umieszczone są formy rejestracyne, forme Kadra do rejestracji zawodników jak również wskazówki dojazdu na boisko.