Bal Sportowca Złota 11 ZPKP

Coroczny Bal Sportowca na którym przedstawiana jest Jedenastka ZPKP za ostatni rok, zbliża się wielkimi krokami. Bilety jeszcze można zamawiać u Bożenny tel. 732 947-0250 i u Piotra tel. 201 321-9957, przypomnijmy Bal Sportowca odbędzie się w sobotę 29 stycznia 2022 roku w Cracovia Manor w Wallington New Jersey. Gościem specjalnym balu będzie wybitny bramkarz reprezentacji Polski JAN TOMASZEWSKI.

W ubiegłym roku bal nie odbył się z wiadomych powodów, mamy nadzieje że w tym roku nic nie stanie na przeszkodzie i spotkamy się w Cracovia Manor. Dwa lata temu Bal Sportowca odbył się w Klubie Wisła w Garfield a specjalnymi gośćmi byli Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek-Majdan.

Za rok 2019 wyróżnieni zostali: Chris Kondratowicz SC Vistula Garfield, Adrian Baranowski SC Vistula Garfield, Grzegorz Kruk Stal Mielec NY, Paweł Marczenia Stal Mielec NY, Krzysztof Janasik Polonia Wallington SC, Krzysztof Osiecki Polonia Wallington SC, Mateusz Mieleszko Polonia NY, Chikelue Paschal Ogbunibala Polonia NY, Paweł Borek Polonez NY, Dariusz Kaczorowski Polonez NY, Marek Myśliński ZPA Perth Amboy.

Odrycie Roku 2019 -Jakub Szwakop Stal Mielec NY

Odrycie Roku 2019 High School- Eryk Dymora Clifton HS

Trener Roku2019Piotr Sala SC Vistula Garfield

Działacz Roku 2019Karol Kaczmarski ZPA Perth Amboy